У ліцеї завершився Тиждень психологічної підтримки.

27.02.2026 14:29

Протягом тижня в закладі панувала атмосфера довіри, відкритості та взаєморозуміння. Проведені заходи сприяли розвитку емоційної стійкості учнів, формуванню навичок ефективного спілкування та підтримці позитивного психологічного клімату в учнівському колективі.

Практичний психолог Паканич Людмила Василівна провела заняття з елементами тренінгу:

  • «Шлях до скарбів власного “Я”»;
  • «Жити в мирі з собою та іншими»;
  • «Стрес: як його уникнути?» та інші.

Соціальний педагог Цімбота Любов Михайлівна організувала змістовні заняття:

  • «Дружба врятує»;
  • «Мистецтво спілкування».

Такі заходи допомагають учням краще розуміти себе та інших, розвивати навички саморегуляції, підтримувати емоційне благополуччя й будувати здорові взаємини в шкільному середовищі.