У ліцеї завершився Тиждень психологічної підтримки.
27.02.2026 14:29
Протягом тижня в закладі панувала атмосфера довіри, відкритості та взаєморозуміння. Проведені заходи сприяли розвитку емоційної стійкості учнів, формуванню навичок ефективного спілкування та підтримці позитивного психологічного клімату в учнівському колективі.
Практичний психолог Паканич Людмила Василівна провела заняття з елементами тренінгу:
- «Шлях до скарбів власного “Я”»;
- «Жити в мирі з собою та іншими»;
- «Стрес: як його уникнути?» та інші.
Соціальний педагог Цімбота Любов Михайлівна організувала змістовні заняття:
- «Дружба врятує»;
- «Мистецтво спілкування».
Такі заходи допомагають учням краще розуміти себе та інших, розвивати навички саморегуляції, підтримувати емоційне благополуччя й будувати здорові взаємини в шкільному середовищі.
.jpeg)
.jpeg)




